20
Ara

Şirketime Neden ISO Yönetim Sistem Belgelerini Almalıyım

Demirkanat Belgelendirme Hizmetleri

Son 10 yılda teknolojinin gelişmesi ile günümüzde yeni açılan şirketler bir yana yıllardır piyasada olan şirketlerin de ticaret faaliyetlerinde büyük gelişmeler gösterdiğini biliyoruz. Bu pozitif gelişmeler bazen büyük bir karışıklığı da beraberinde getirmektedir. Şirketlerin bu karışıklığı standartlaşarak faaliyetlerine devam etmeleri önemlidir. Uluslararası kabul görmüş standartlara göre şirket birimlerinin faaliyetlerini sürdürmesi ve bunu gerektiği durumlarda belgelendirmesi günümüz ticaretinde oldukça önemlidir. Uluslararası karışıklığı ortadan kaldırmak için ISO (Uluslararası standardizasyon örgütü) nün yayımladığı ISO standartları sahadaki karışıklığı ortadan kaldırıyor.

 

Üretimini yaptığınız ürünü standartlaştırmak ve bunu gerek yönetim sistemi gerekse ürün belgelendirme anlamında desteklemek tecrübe ve yeterlilik isteyen bir konudur. Şirketin standartlaşması demek şirketin, personel, proses, politika ve eğitim konularında ciddi bir entegrasyon ve etkileşim içerisinde olmayı beraberinde getirmektedir.

Tüm bu değerlendirmeler başlığında Demirkanat Mühendislik olarak kendi bünyesinde bulunan baş denetçi ve teknik uzmanlar ile Başkent Organize Sanayi belgelendirme, Ankara ISO belgelendirme faaliyetlerimiz devam etmektedir. ISO yönetim sistemleri kapsamında aşağıdaki tüm alanlarda sizlere fayda sağlamak için çalışıyoruz.

Ankara ISO 9001 Belgesi

Ankara ISO 14001 Belgesi

Sincan Organize Sanayi 45001 Belgesi

Ostim ISO 27001 Belgesi

Başkent Organize Sanayi 13485 Belgesi

Ankara 10002 Belgesi

Ostim EN 1090-2 Fabrika Üretim Kontrol Uygunluk Belgesi

Ostim 3834-2 Kaynaklı İmalat Uygunluk Belgesi

Ankara Certificate Of Comformity Belgesi

 

Demirkanat Mühendislik olarak standartlara ve yönetmeliklere uygun belgelendirme avantajlarından faydalanmak için Ankara ISO Belgelendirme ve Ostim ISO 9001 belgesi konularında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!