01
Mar

EN 1090 Danışmanlığımız Hakkında Bilgiler

Demirkanat Belgelendirme Hizmetleri

EN 1090 Danışmanlığımız Hakkında Bilgiler

EN 1090 Belgesine sahip olmak için üretim yerinde genel olarak standardın istemiş olduğu belirli uygulama faaliyetlerinin güvence altında olması gerekir. Bu nedenle Demirkanat olarak çalışmalarımıza başlarken öncelikle EN 1090-1 Yapısal Bileşenlerin Uygunluk Değerlendirmesi standardına göre Fabrika Üretim Kontrol sistemi oluşturuyoruz. Bu sistemin üzerine ilaveten EN ISO 3834 Kaynaklı İmalata Yeterlilik Sistemi kurarak genel olarak aşağıda tanımlı şartların yerine getirilmesini organize ediyoruz.

• Fabrika Üretim Kontrol Sisteminin oluşturulması

• EN ISO 3834 Kaynaklı İmalata Yeterlilik Sisteminin kurulması ve EN ISO 3834 Belgesi

• Kaynak sürecini yönetecek yetkin bir Kaynak Koordinatörü (Firmamızca bu hizmet sağlanıyor)

• Kaynak işlemini gerçekleştirecek personelin eğitimi ve sertifikalandırılması (Firmamızca bu hizmet sağlanıyor)

• Tasarım Hesaplarının yapılmış olması (Statik Yükler, Rüzgar Yükü vb.) (Firmamızca bu hizmet sağlanıyor)

• Tasarım hesaplarına göre uygun malzeme seçiminin yapılması (Firmamızca bu hizmet sağlanıyor)

• Kaynak yöntemlerinin belirlenmiş olması (Firmamızca bu hizmet sağlanıyor)

• Tahribatlı ve/veya tahribatsız muayeneler gibi kalite kontrollerin yapılması (Firmamızca bu hizmet sağlanıyor)

Bu saydığımız maddeler sistemin ve belgelendirmenin temel kriterleri olup bu gerekleri yönetecek bir sistemi firmanızda kuruyor ve yürütülüyor olmasını sağlıyoruz.

EN 1090 standardı EN ISO 3834 standardına göre, kaynaklı imalat yöntemlerinin uygulanması olarak şekillenebilir. EN 1090 Belgesi, EN ISO 3834 sistem dokümanlarının üzerine kurulduğu için bu iki belge beraber alınmaktadır.

Objektif ve kapsamlı uzman değerlendirmelerimiz ile mevcut çalışmalarınıza karar verirken temel alabileceğiniz güvenilir ve gerçekçi raporlar elde etmenizi sağlıyoruz. Paydaşlarımıza, uluslararası direktifler ve mevzuatlar konusundaki piyasa ve yönetmelik bilgimiz ve alanında lider uzmanlığımız ile destek oluyoruz. Demirkanat Mühendislik olarak Ülkemizde sunduğumuz hizmetlerle, siz müşterilerimiz adına faaliyet gösteriyoruz.

EN 1090 standardı EN ISO 3834 standardı kapsamında danışmanlık ve belgelendirme hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!