Hakkımızda

DEMİRKANAT MÜHENDİSLİK


2017 yılından beri Ankara’da hizmet vermeye başlayan Demirkanat Mühendislik sektörde hizmet verdiği projelerin büyük ya da küçük olmasına bakmadan ülkemize; belgelendirme, mühendislik, danışmanlık ve hizmet verdiği tüm kapsamlar dahilinde şirketlere fayda sağlamaya devam etmektedir. Kuruluşundan beri dürüstlük, mevcut pazarı tekelci yapıya bırakmama, müşterilerine mutlak fayda sağlama ve iş bitiricilik konularında sıkı duruş sergileyerek büyüme göstermiş ve saygın bir yer edinmiştir.

Anlaştığı projeleri zamanında ve beklenen müşteri memnuniyet seviyelerinin üzerinde tamamlayarak alanında ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Demirkanat Mühendislik bugünkü konumuna gelmesinde tecrübeleri, yetkin işbirlikçilerinin deneyimi ve kurucularının geliştirdiği stratejileri dikkate alarak aksiyon almaları etkili olmuştur.

Hayata geçirdiğimiz tüm sorumluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Demirkanat Mühendislik sektörde öncü ve örnek olma amacıyla adım atarken ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.