28
Ağu

CSTB belgesi nedir? CSTB Nasıl alınır?

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

CSTB belgesi nedir? CSTB Nasıl alınır? CSTB Belgelendirmesi için işletmelere hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu bloğumuzda CSTB belgesine sahip olmanız için sertifika gereklilikleri, cstb belge şartlarına nasıl ulaşacağınızdan bahsedeceğiz. Bu yazıyı okuduktan sonra CSTB belgesi nasıl alınır, CSTB belgesi nedir, CSTB belgesi için gerekli evraklar nelerdir, CSTB başvurusu, CSTB belgesi test raporları hakkında genel bilgi sahibi olmuş olacaksınız.   

Öncelikle CSTB nedir? Bunla başlayalım.

Fransa menşei olan bu kuruluş inşat sektöründeki güvenlik ve takibi yapabilmek için oluşturulan kuruluştur. Kuruluş amacı ve piyasadaki işletmelere verilen CSTB belgesinin temel amacı inşaat yapılarının güvenlik ve yapı anlamında belirli bir çıtanın altına düşürülmemesidir. Kuruluş belgelendirmenin yanı sıra test, değerlendirme, analiz gibi destekleyici prosesleri de bulunmaktadır.

CSTB sertifikasını kimler almalıdır?

Demirkanat mühendislik olarak 10 yıldır işletmelere CSTB belgesinin alınması kapsamında hizmet veriyoruz. Bu anlamda çalışma yaptığımız işletmelerin %90 ı inşaat, çelik, endüstriyel ve ticari yapı sektöründe kullanılan malzeme, ekipman, yarı mamul veya alt ürünler olduğunu söyleyebiliriz.

CSTB belgesini nerde kullanabilirim, CSTB belgesini kim ister?

İşletmeniz için alacağınız bu belge müşteri talebi, ihalede veya şartnamede istenilen bir belge olarak karşınıza çıkabilmektedir.

CSTB Belgesini nasıl alırım?

Tarafımıza ulaşan danışanlarımız CSTB belgesi nedir? CSTB Nasıl alınır? Sorusunu sıkça sormaktadır.  Bu konu ürün, malzeme, kullanılan hammadde gibi ürüne yönelik bazı değişkenlikler barındırmaktadır,

Toplamda 15-25 iş günü süren belgelendirme çalışması için süreç içinde gerekli olacak bazı dokümanların firmanızda olup olmaması süre ve fiyat anlamında yapacağımız çalışmalara yön vermektedir. Daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilir teknik uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. 

Örnek CSTB belgesini görebilir miyim?

10 yılı aşkın süredir yüzlerce firmaya CSTB belge hizmeti verdik. Hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Belgelendirme, test raporu ve diğer tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. Örnek sertifika veya hizmet teklifi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Son olarak eğer sizde aşağıdaki sorulara cevap arıyorsanız bizlere ulaşabilir teknik uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

CSTB belgesi nedir, cstb belgesi maliyeti nedir, cstb belgesi nereden alınır, cstb belge süreçleri, cstb belgesi kaç günde alınır, cstb sertifikası nasıl alınır? Cstb başvurusu nasıl yapılır?

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!