19
Haz

CoC Belgesi Filipinler (Certificate Of Conformity) Belgesi

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

COC Belgesi Filipinler (Certificate Of Conformity) Belgesinin temin edilmesi için tüm dünyada hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu bloğumuzun içeriği Filipinlere yapacağınız sevkiyatlar için talep edilen COC belgesi süreçlerinden bahsedeceğiz. Bu blog metinin okuduktan sonra COC belgesi nasıl alınır, COC belgesi nedir, COC belgesi için gerekli evraklar nelerdir, COC belgesi nasıl alınır, COC belgesi açılımı, COC belgesi nereden alınır gibi bilgileri temin etmiş olmanız amaçlanmıştır.

Türkiye ve Filipinler ülkelerarası anlaşma sebebiyle iki ülke arasında ihracat yapılması durumunda işletmelerden Certificate Of Conformity belgesinin temin edilmesi şartı getirmişlerdir.

Ayrıca bu belge sadece Türkiye ve Filipinler için değil birden çok Asya ve Ortadoğu ülkesi için talep edilebilmektedir.

Filipinlere yapacağınız ihracat için ürünler yüklemeden önce FCL konteyner organizasyonu yapmadan dosyanızın açılmış olması gerekir. FCL yüklemesi gözetim eşliğinde yapılır. Yüklemesi yapılan ürünler için gözetim organizasyonu yapılamamaktadır.

COC Belgesi Filipinler (Certificate Of Conformity) belgesi kaç günde çıkar?

İşletmenizden talep edeceğimiz gerekli dokümanların eksiksiz iletilmesi durumunda 5-7 iş gününde çıkmaktadır. Bu konuda ürün gurubunuza göre değişkenlik gösterecek değişiklikler olabilir. Daha detaylı bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

COC Belgesi Filipinler için test raporu olmazsa ne olur?

COC Belgesi Filipinler (Certificate Of Conformity) Belgesini alabilmeniz için üretmiş olduğunuz ürünlerin test raporu olması gerekir. Test raporunuzun olmaması durumunda işlemlere öncelikle test ile başlanmaktadır. Test sonuçlarının çıkması ile belgelendirme süreci ilerletilmektedir. Test raporu işletmelerin kendi bünyelerinde yaptığı son kontrol raporu kabul edilmemektedir.

Filipinler (Certificate Of Conformity) belgesi için biz ne yaparız?

Demirkanat Mühendislik olarak biz on yılı aşkın süredir şirketlere (Certificate Of Conformity) belgesinin alınması kapsamında hizmet veriyoruz. Bize başvurduğunuz zaman sizden talep edeceğimiz dokümanları olacaktır. Proforma fatura, paket listesi, konşimento, FDI bunlardan bazılarıdır. İhracat yaptığınız ülkelere göre bu bililer değişkenlik göstermektedir. Akabinde dosyanızın açılması için gerekli çalışmaları başlatırız. Dosyanız açıldıktan sonra ürünleri fiziki olarak görmeye geliriz. Bu gözetim sırasında olması zorunlu ürün etiketlerinizin görülmesi gerekir. Etikette zorunlu yazılması gereken bilgiler olmalıdır. Bu etiketin olmaması gözetimin iptal edilmesine ve bir kez daha organizasyon yapılıp gözetim yapılmasına sebep olur. 2. Gözetim yeni bir maliyet olarak yansıtılır. Biz bu süreçlerin tümünü yönetip dosya açılışı, etiket, gözetim gibi tüm operasyonlarda süreci takip ediyoruz.

Hizmet teklifi, daha detaylı bilgi ve ürün gurubunuza yönelik örnek sertifika için bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğer sizde; Coc belgesi nedir?, Coc belgesi nereden alınır?, Coc açılımı nedir? Coc nedir? Coc belgesi örnek, coc belgesi Filipinler nasıl alınır? Certificate of conformity nedir? Certificate of conformity test raporu, Coc belgesi kaç günde çıkar? Coc belgesi fiyat? Coc belgesi ücreti? Coc belgesi nasıl hazırlanır? İhracat uygunluk belgesi nedir? Ürün uygunluk belgesi nasıl alınır? Certificate of conformity, sorularına cevap arıysanız bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!