15
Kas

COC Belgesi UGANDA – Certificate Of Conformity

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

COC Belgesi UGANDA -Certificate Of Conformity- Belgesini alınması için tüm Türkiye de hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu bloğumuzda Uganda bölgesine yapacağınız ihracatlar için talep edilen COC belgesi süreçlerini anlatacağız. Bu yazıyı okuduktan sonra COC belgesi nasıl alınır, COC belgesi nedir, COC belgesi için gerekli evraklar nelerdir, COC belge başvurusu, COC belgesi test raporları hakkın fikir sahibi olacaksınız.

Uganda ya yapacağınız ihracat için ürünleri yüklemeden önce, FCL organizasyonu yapmadan dosyanızın açılmış olması, ürün gözetim denetiminin tamamlanmış olması gerekir.

COC Belgesi UGANDA -Certificate Of Conformity- Belgesi kaç günde çıkar?

Sizden talep edeceğimiz gerekli dokümanların tam olması şartıyla 5-7 iş gününde çıkmaktadır. Bu konuda ürün gurubunuza göre değişkenlik gösterecek durumlar olabilir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

COC Belgesi UGANDA için ürünlerimizin test raporu yok yine de COC belgesi alabilir miyim?

COC Belgesi UGANDA -Certificate Of Conformity- Belgesini alabilmeniz için üretmiş yada satın almış olduğunuz malzemelerin test raporu olması gerekir. Test raporunuzun yoksa işlemlere öncelikle test yaparak başlanmaktadır. Demirkanat Mühendislik olarak bizlerden bu konuda da hizmet alabilirsiniz.

 

COC Belgesi UGANDA -Certificate Of Conformity- Belgesi için biz ne yapıyoruz?

Demirkanat Mühendislik olarak biz 7 yılı aşkın süredir işletmelerin Uganda (Certificate Of Conformity) belgesini alabilmeleri için hizmet veriyoruz. Bize başvurduğunuz zaman sizden talep edeceğimiz dokümanları olacaktır. Proforma fatura, paket listesi, konşimento, FDI bunlardan bazılarıdır. Başvurunuz alındıktan sonra ürünleri fiziki olarak görmeye geliriz. Bu gözetim sırasında olması zorunlu ürün etiketlerinizin görülmesi gerekir. Etikette asgari yazılması gereken bilgiler mevcuttur. Bu etiket bilgilerinin olmaması gözetimin iptal edilmesine ve bir kez daha organizasyon yapılıp gözetim yapılmasına sebep olur.

  1. Gözetim yeni bir maliyet olarak yansıtılır. Biz bu süreçlerin tümünü yönetip dosya açılışı, etiket, gözetim gibi tüm operasyonlarda süreci takip ediyoruz.

Uganda dışında COC belgesi gereken ülkeler aşağıdaki gibidir;

Fas – CoC (Certificate of Conformity)
Cezayir – CoC (Certificate of Conformity)
Irak – CoC (Certificate of Conformity)
Gabon – CoC (Certificate of Conformity)
Fildişi Sahilleri – CoC (Certificate of Conformity)
Kamerun – CoC (Certificate of Conformity)
Katar – CoC (Certificate of Conformity)
Kenya – PVoC Certificate
Kuveyt Kucas – Ter Certificate
Libya – CoC (Certificate of Conformity)
Nijerya – SONCAP Certificate
Suudi Arabistan – SASO Certificate
Tanzanya – PVoC Certificate
Uganda – CoC(Certificate of Conformity)
Zanzibar – CoC (Certificate of Conformity)

 

Hizmet teklifi, daha detaylı bilgi ve ürün gurubunuza yönelik örnek sertifika için bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğer sizde; COC belgesi nedir? COC açılımı nedir? COC nedir? COC belge örnek, coc belgesi Uganda nasıl alınır? Certificate of conformity nedir? Certificate of conformity test raporu, COC belgesi kaç günde çıkar? COC belgesi fiyat? COC belgesi ücreti? COC belgesi nasıl alınır? Certificate of conformity nedir? Certificate of conformity, sorularına cevap arıysanız bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!