07
Kas

ISO 14001 Belgesi

Demirkanat Belgelendirme Hizmetleri

ISO 14001 Belgesi için, dokümantasyon hazırlığı, sistem kurulumu, çevre el kitabının hazırlanması, ürün yaşam döngüsü, çevre etki değerlendirme gibi standardın istemiş olduğu gereklilikleri işletmenize özgün hazırlıyoruz.

ISO 14001 çevre yönetim sistemi işletmelerin çevresel duyarlılığını artırmak, çevre kirliliğini önlemek, ürünlerinin yaşam döngüsünü belirlemesi gibi faaliyetleri bir arada bulundurur.

Yönetim sistemi olan ISO 14001 belgesine sahip olan işletmeler çalışmalarının çevresel etkilerini tespit etmiş, değerlendirmiş ve olası çıkabilecek sorunları kontrol altına aldığını beyan etmiş olurlar. Kontrol altına alınan bu proseslerin iyileştirme ve sürekli iyileştirme çalışmaları da işletme tarafından garanti altına alınmış demektir.

ISO 14001 Belgesi için Demirkanat Mühendislik olarak 7 yılı aşkın saha tecrübemiz ve bünyemizde bulunan başdenetciler ile firmanıza özgün dokümanların oluşturulması, uygulanması ve ISO 14001 belgesini alabilmeniz için gerekli tüm şartların yerine getirilmesi için hizmet vermeye devam ediyoruz.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!