22
Nis

ISO Belgesi Ankara (9001)

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

ISO belgesi Ankara (9001) sertifikası için bizden hizmet alabilirsiniz. Bu blog devamında kısaca ISO 9001 kalite belgesini nasıl alabileceğinizi tarif edeceğiz.

Şirketinizden ISO 9001 sertifikası istendiğinde sizlere iki alternatif sunarız. Bu iki alternatif arasında belgenizin teslim edilmesi süresi ve fiyatı değişkenlik göstermektedir.

Bizimle iletişime geçtiğinizde ilk önce sertifikayı ibraz edeceğiniz kurum/kuruluşa bağlı olarak hangi alternatife göre çalışacağımızı tespit ederiz.

Ülkemizde kamu ihalelerine giren şirketlerden TÜRKAK akredite iso 9001 sertifikası istenir.

Kamu kurumların dışında genellikle iç ve dış piyasada Yurtdışı akredite sertifika yeterli olabilmektedir. (Müşteri, Şartname, İhale, Tedarikçi şartlarında özel bir madde yoksa bu geçerlidir) 

ISO 9001 belgesini kaç günde alırım?

Yukarıda bahsettiğimiz alternatiflere göre;

TÜRKAK onaylı sertifika 25-30 gün,

Yurtdışı onaylı sertifika 2-4 gün sürebilmekledir,

İşletmenizin altyapı ve mevcut durumuna göre bu süreler değişkenlik gösterebilir.

ISO 9001 sertifikası için hangi evraklar gerekli?

Vergi levhası, imza sirküsü, faaliyet belgesi, kuruluş gazetesi ve son ay SGK hizmet listesi ile işlemler başlatılabilmektedir. 

ISO 9001 belgesi kaç yıl geçerli?

Tarafınıza teslim edeceğimiz sertifika üç yıl geçerli olup, her yıl ara gözetim yapılmaktadır. Yıllık yenilemesi yapılmayan sertifikalar geçerliliğini yitirmektedir. 

ISO 9001 sertifikası için şirketimizde denetim yapılıyor mu?

TÜRKAK akredite sertifika çalışmasında fiziki denetim yapılırken, Yurtdışı akredite sertifikalarda fiziki denetim yapılanmaktadır.

ISO 9001 belgesinin doğrulamasını nasıl yaparım?

Tarafımıza teslim edeceğimiz sertifikalar uluslararası geçerli olup sertifika numarası ile ISO 9001 belgesini siz veya ibraz edeceğiniz kişilerce doğrulama yapılabilmektedir.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!