05
Mar

ISO Belgesi Veren Firmalar Ankara

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

ISO Belgesi veren firmalar Ankara başlıklı bu bloğumuzda işletmelere kalite gelişim süreçlerinde fayda sağlamaya devam ediyoruz. Günümüzde şirketlerin piyasada yer edinebilmeleri ve hedeflerine ulaşabilir olmasını sağlayan adımlardan birisi de işletmenin ISO yönetim sistem belgelerinin mevcut olmasından geçmektedir. Set olarak düşünürsek ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 yönetim sistemleri belgelerin temelini oluşturmaktadır.

Bunlar;

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 14001:2015 Çevre Yöneyim Sistemi

ISO 45001:2018 İSG Yönetim sistemi şeklindedir,

Firmamızın Ankara’da olması sebebiyle plansız tedarikçi denetimlerinizde, müşteri taleplerinizde, üst yönetim veya ihracat taleplerinizde ISO 9001 kalite belgesini bizden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Ankara’nın merkezi ve ulaşılabilirlik açısından daha geniş olduğunu düşünürsek yapılmış bir ihracatınız için bile ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 belgesi istendiğinde bunu kısa sürede temin edebilmektesiniz.

ISO 9001 belgesini alarak ihracat sürecinizi hızlandırabilir, kurumsallaşmanın başlangıcını sağlayabilir, ürün yada hizmetlerinize yönelik izlenebilirliği sağlayabilir, satış pazarlama faaliyetlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Demirkanat Mühendislik olarak işlemlere nasıl başlarız?

ISO Belgesi veren firmalar Ankara sürece başlarken öncelikle ihtiyacınız olan belgeyi tespit ederiz. Tespit edilen standart dahilinde gerekli dokümantasyon ve belgeniz çıkana kadarki tüm süreci yönetiyoruz.

Alacağınız sertifika Türkak veya Yurtdışı akreditasyon olarak ikiye ayrılmaktadır.

Türkak akrediteli sertifika işletme şartları uygunsa 15-20 günde çıkarken,

Uluslararası geçerli Yurtdışı akredite sertifika 3-5 iş gününde çıkmaktadır,

Demirkanat Mühendislik olarak 7 yılı aşkın süredir, işletmelere ISO 9001:2015 belgesi, ISO 9001 eğitimi, ISO 9001 dokümantasyon oluşturma, ISO 9001 Ankara alanlarında hizmet veriyoruz.

Ankara’da bulunan Ostim, Başkent OSB, Sincan Organize Sanayisi, Kazan, Keresteciler Sanayi, Malıköy OSB’deki işletmelerin gerek ihracat gerekse iç piyasada ülkemize ciddi katkılar sağladığının bilincindeyiz. Şirketlerin bu denli katkılarına kayıtsız kalmıyor iso 9001 belgelendirme süreçlerinde Ankara firmalarına destek oluyoruz.

Ankara’dan bizlere ulaşan şirketlere özel ISO 9001 belgelendirme ihtiyaçlarında ekonominin gerektirdiği bakış açısını da dikkate alarak %15 indirim uyguluyoruz.

Türkak akrediteli alınan ISO 9001 belgesi için Kosgeb desteği alınabilmektedir. Bu noktada geri ödeme süreçlerini de yönetiyoruz.

Yaptığımız tüm çalışmalar ürününüzün bağlı olduğu yönetmelik ve standartlara göre yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!