01
Eki

Konya CE belgesi

Demirkanat Belgelendirme Hizmetleri

Konya’da üretim yapan şirketlere özel hazırladığımız kampanya ile Konya ilinde üretim yapan işletmelere %15 indirim uyguluyoruz. Özellikle tarıma dayalı makine ekipman üretimi, maden işletmesine yönelik makine ekipman üretimi, ağaç ürünleri ile dokuma sanayisine yönelik ekipmanların üretimine liderlik yapan Konya organize sanayi bölgesi yakından takip ettiğimiz ve çalışma yaptığımız iller arasında yer almaktadır.

Konya ilinde bulunan işletmelerin ağırlıklı makine sektöründe üretim yapması sebebiyle 2006/42/AT makine emniyet yönetmeliği başta olmak üzere CE belgesi ile ilgili taleplerini karşılıyoruz.

CE belgesinin alınabilmesi için test, analiz, CE etiket hazırlama, raporlama, uygunluk beyanının hazırlanması konularında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Verdiğimiz hizmetler ilgili yönetmelik ve standartlar çerçevesinde sağlanmakta olup, ürününüze yönelik teknik dosyanın hazırlanması içinde çalışma yapıyoruz.

CE belgesi ürünlerinizin Avrupa pazarında serbest dolaşabilmesi için alınması zorunlu bir belgedir.

Ürününüze CE işreti iliştirebilmek için, ürüne yönelik teknik dosyanın oluşturulması ve belgelendirme faaliyetlerini tamamlanması gerekir.

 

Biz ne yapıyoruz?

Demirkanat Mühendislik olarak biz ilk önce ürününüzün hangi yönetmelik kapsamına girdiğini tespit ederiz. Akabinde ilgili yönetmeliğe göre istenilen testleri organize eder ürününüzü test ederiz. Test edilen ürünler için teknik dosya hazırlarız. Ürünün üzerine yapıştıracağınız CE etiketini hazırlarız. Tüm bu süreçlerin sonunda ürününüzün ilgili yönetmelik ve standartlara uygun olduğunu beyan eden sertifikalandırma sürecini tamamlarız. Örnek sertifika veya daha detaylı bilgi için bizimle https://demirkanat.com.tr/iletisim linkinden iletişime geçenbilirsiniz.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!