22
Eyl

Kocaeli ISO 9001 belgesi

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

Kocaeli ISO 9001 belgesi için şirketlere %15 indirim imkanı sunuyoruz. Türkiye’deki önde gelen ilk 500 firmanın 82 tanesi Kocaeli’nde bulunmaktadır. Tüpraş- Türkiye petrolleri, Hyundai, Aygaz, Tezcan galvaniz gibi sektöründe öncü firmaları bünyesinde barındıran Kocaeli için Demirkanat Mühendislik olarak bizlerde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kocaeli organize sanayisi, büyük hacimli işlere imza atarken bizler kalite yönetim sistemi ile ilgili işletmelere fayda sağlıyoruz. Aşağıdaki belgelendirme çalışmaları için bizlere ulaşabilir, indirim imkanından faydalanabilirsiniz,

ISO 9001 Kocaeli

ISO 14001 Kocaeli

ISO 45001 Kocaeli

ISO 27001 Kocaeli

ISO 13485 Kocaeli

ISO 3834 Kocaeli

EN 1090 Kocaeli

CE Belgesi Kocaeli

 

ISO belgelerini kim verir?

Öncelikle bilmemiz gereken konu ISO 9001 belgesini ya da diğer ISO sertifikalarını veren firmanın Akredite bir kuruluş olduğuna dikkat edilmelidir.

Bulduğunuz firmanın akreditesi olabilir ancak sizin faaliyet gösterdiğiniz alanda EA, NACE kodunda yetkisi olmayabilir. Buna dikkat edilmesi gerekir.

Firmaların akredite olup olmadığını https://secure.turkak.org.tr/kapsam/search linkinden sorgulayabilirsiniz. Burada olan firmalar Türkak tarafından akredite kuruluştur.

Türkak gibi Yurtdışı akredite firmalar da bulunabilmektedir.

Demirkanat Mühendislik olarak 7 yılı aşkın süredir ISO belgesi alanlarında işletmeleri belgelendirmeye devam ediyoruz. Müşteri talebi ya da ihalelerinizde sizden istenilen belgeler için bizimle çalışma yapabilirsiniz. Örnek sertifika, referanslarımız ya da hizmet teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ISO 9001 Belgesi için başvuru evrakları nelerdir?

Türkak ya da Yurtdışı akreditasyon fark etmez ISO 9001 kalite yönetim sistemi belge başvurusunu yaparken aşağıdaki bilgilere talep edilir.

Belgelendirme başvuru formu,

Son yıl vergi levhası,

Ticaret sicil gazetesi,

Son gazete (Tadil varsa)

İmza sirküleri,

Faaliyet belgesi,

Son ay sgk listesi,

Belge kapsamı,

ISO 9001 Başvurusu yapmadan önce hazır olması gereken dokümanlar nelerdir?

ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi 10 maddeden oluşmaktadır. Dolayısı ile belge başvurusu yaptığınız belgelendirme kuruluşu işletmenizi bu 10 madde üzerinden denetleyecektir.

Belgelendirme denetimini organize etmeden önce ISO 9001 sistem dokümantasyon evraklarınızın hazırlanmış 6 ay süre ile de işletilmiş olması beklenmektir. Yani ISO 9001 başvurusu yapmadan önce kalite dokümanlarınızı hazırlamanız gerekmektedir.

ISO 9001:2015 dokümanları nelerdir?

ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi için asgari olarak aşağıdaki dokümanları içermelidir.

Kalite el kitabı, prosedürler, talimatlar, prosesler, iş akış şemaları, formlar, uygulamalar bunlardan bazılarıdır. İşletmenize özgün ISO 9001 sistem kurulumu, işletmenize uygun ISO 9001 belgelendirme çalışmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli ISO 9001 belgesi dışında da diğer hizmetlerimiz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Uygun fiyat, uygun termin süresi ile 7 yılı aşkın saha tecrübemizle işletmelere belgelendirme hizmeti vermeye devam ediyoruz. İşletmeler Türkak akredite ISO belgeleri için Kosgeb’den %70 geri ödeme alabilmektedir.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!