12
Ağu

ISO 27001 İstanbul (Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem Belgesi)

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

ISO 27001 Bilgi güvenliği yönetim sistem sertifikası ihale, satış ve kurumsal yapıyı desteklemek için talep edilen belgedir.

Sertifikayı sizden satış yaptığınız-yapacağınız müşteriniz, ihaleye katılmak için ihale şartlarının gereği veya üst yönetim olarak firma yetkilileri talep etmiş olabilir.

ISO 27001 standardının şartları geneldir. Her kapasitedeki firma ve sektör için uygulanabilir.

Genellikle ISO 27001 belgesini bilişim sektöründe hizmet veren şirketler için temin etmekteyiz,

Örn; Bilişim firmaları, altyapı hizmeti veren firmalar, sigorta şirketleri, sağlık kuruluşları, bankalar v.s

Belgelendirme için iki ayrı süreç bulunmaktadır. Belgeniz TÜRKAK veya Yurtdışı akreditasyonlu olabilir.

TÜRKAK akredite ISO 27001 Belgesini, işletme şartları uygunsa 10-15 iş gününde teslim ederken, yurtdışı akreditasyona sahip ISO 27001 kalite yönetim sistem sertifikasını 3-5 iş günüde teslim etmekteyiz.

ISO 27001 belgesi; Sunucu, VPN, uzaktan erişim, temiz masa temiz ekran, bilgiye erişim, ağ erişim güvenliği gibi konuları içerisinde barındırdığından kurumsal saygınlığı artırır, zaman kaybını engeller, oluşabilecek bilgi güvenliği risklerini azaltır.

Demirkanat Mühendislik olarak işlemlere nasıl başlarız?

ISO 27001 İstanbul belgelendirme sürecine başlarken öncelikle ihtiyacınız olan sertifika akreditasyonunu tespit ederiz. Tespit edilen akreditasyon dahilinde gerekli dokümantasyon çalışmasını başlatırız. Bu aşamadan sonra sertifikanız çıkana kadarki tüm süreci yönetiriz.

Demirkanat Mühendislik olarak 7 yılı aşkın süredir, işletmelere ISO 27001bilgi güvenliği yönetim sistem belgesi, ISO 27001 eğitimi, ISO 27001 dokümantasyon oluşturma, ISO 27001 İstanbul alanlarında hizmet veriyoruz.

İstanbul ’da bulunan Beylikdüzü Organize Sanayi, Kimya sanayicileri organize sanayi, TOBB bis organize sanayi ve teknoloji bölgesi, İMES sanayi sitesi, Deri organize sanayi, Esenler sanayi sitesi, İSTEKS dokumacılar sanayi, Dudullu organize sanayi, İstanbul Anadolu Yakası OSB, İkitelli OSB, Tuzla OSB’deki işletmelerin gerek ihracat gerekse iç piyasada ülkemize ciddi katkılar sağladığının farkındayız. İşletmelerin bu denli katkılarına kayıtsız kalmıyor ISO 27001 belgelendirme süreçlerinde İstanbul firmalarına fayda sağlamaya devam ediyoruz.

İstanbul ’dan bizlere ulaşan şirketlere özel ISO 27001 belgelendirme ihtiyaçlarında ekonominin gerektirdiği bakış açısını da dikkate alarak %20 indirim uyguluyoruz.

Yaptığımız tüm çalışmalar ürününüzün bağlı olduğu yönetmelik ve standartlara göre yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!