30
Ağu

ISO 9001 Kalite Belgesi Nereden Alınır? Ankara

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

ISO 9001 Sertifikası almak isteyen işletmelerin, sertifikayı temin edebilmesi için, yapılması gereken dokümante şartlar, fiziki şartlar ve gerekli evrakların bilgilendirmesi bu blok başlığı altında açıklanacaktır.

Bloğumuzun içeriği ISO 9001 sertifikasını almak isteyen işletmeler için kısaca bilgilendirme şeklinde yazılmış olup daha detaylı bilgi almak isteyen meslektaşlarımız https://demirkanat.com.tr/iso-9001-belgesi-ankara.html linkinden adım adım ISO 9001 yazımızı inceleyebilirler.

ISO 9001 Sertifikasını almanız gerektiği durumda ilk önce tespit etmeniz gereken konu hangi akreditasyon ’a ait ISO 9001 sertifikası gerektiği konusudur.

ISO sertifikası veren onlarca firma ve akreditasyon bulunmaktadır.

ISO 9001 Sertifikasını hangi akreditasyonla almalısınız?

Buna karar verirken ISO 9001 belgesini ibraz edeceğiz yerin yazılı talebi var mı buna bakmak lazım. İhale veya bir şartname gereği ISO 9001 belgesi alıyorsanız muhtemelen bu dokümanlarda talep edilen akreditasyon şartı belirtilmiştir.

Ülkemizde kamu ihalelerine girme potansiyeliniz varsa TÜRKAK’ dan akredite bir belgelendirmeye sahip olmalısınız. Kamı ihalelerinin ilk şartlarından birisi sertifikaların TÜRKAK akredite olmasıdır.

Kamu dışında iç ve dış piyasada hizmet veriyorsanız yurtdışı akredite olarak aksiyon alabilirsiniz.

 

İşletmelerin sordukları soruların başında ISO 9001 sertifikası kaç TL gelmektedir. Bu sorunun cevabını verebilmemiz için yukarıda belirttiğimiz gibi hangi akreditasyon seçeneği ile çalışacağı, personel sayınız ve firmanızın şubelerinin olup olmadığı gibi sorulara yanıt almamız gerekmektedir. Daha hızlı ve doğru fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Yine sorulan soruların bir tanesi ISO 9001 sertifikası kaç günde çıkar? TÜRKAK’ dan akredite bir sertifika almayı planladığınızda 20-25 günde çıkarken. Yurtdışı akredite bir sertifika 2-3 günde teslim edilebilmektedir.

ISO 9001 Kalite belgesi nereden alınır? Ankara başlıklı bu bloğumuzu okuduktan sonra ISO 9001 belgesi talep etmeniz halinde Vergi levhası, imza sirküsü, faaliyet belgesi, kuruluş gazetesi ve son ay SGK hizmet listesi ile işlemleri başlatabilmekteyiz.

Demirkanat Mühendislik olarak bizden aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz,

ISO 9001 TÜRKAK veya Yurtdışı akredite sertifika,

Mevcut ISO 9001 sertifikanızın yenilenmesi,

ISO 9001 standardının işletme bünyenize uygun dokümantasyon oluşturulması,

ISO 9001 belgelendirme temel bilgilendirme eğitimi,

ISO 9001 sertifikası aldıktan sonra devlet desteği alabilir miyim?

TÜRKAK akrediteli alınan sertifikalar için devlet destekleri bulunmaktadır. Destek oranları dönemsel olarak güncellendiğinden daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Demirkanat Mühendislik olarak biz ne yaparız?

Demirkanat Mühendislik olarak bize başvuran işletmelerin ISO 9001 belgelendirme sürecini başlatırken temel resmi evraklarını rica ederiz. Bize ulaşan bilgiler dahilinde ön kontroller yapılarak ISO 9001 sertifikasının üzerinde yazacak sertifika kapsamını belirleriz. Kapsam teyidinden sonra çalışılacak akreditasyona göre denetim planlaması yapılır. Planlama ve raporlamadan sonra sertifika hazırlanma sürecine geçeriz. Kısacası belgeniz çıkana kadarki tüm süreci yönetiyoruz.

İhale, satış pazarlama, müşteri talebi veya üst yönetim talebi olarak istenecek ISO 9001 sertifikasını hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!